У Вінниці відбувався чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації (короткі дистанції). Спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 завоювали 21 особисту та 55 командних медалей. В загальнокомандному заліку вінничани посіли ІІ місце.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
На турнір зі спортивної радіопеленгації з’їхалась понад сотня хлопці та дівчата з різних куточків країни, а саме: з Вінницької, Волинської, Донецької, Закарпатської, Сумської, Хмельницької областей та міста Києва, вони продемонстрували високий рівень підготовки і вміння в цій спортивній галузі.
Займаючись спортивною радіопеленгацією хлопці та дівчата розвивають в собі відповідальність за прийняття рішень і навички роботи в команді.
На даний час його вихованці готуються до чемпіонату Європи, який пройде у Польщі.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/RADIOPELENH1-80x98.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/RADIOPELENH2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/RADIOPELENH3-80x40.jpg)