Від початку війни, слюсарі та зварювальники підприємства «Вінницяміськтеплоенерго», у вільний від роботи час, виготовляють пічки-буржуйки, які потім передаються на фронт. Нещодавно таке «тепле замовлення» отримав один з працівників підприємства, який воює на фронті.
Про це повідомили в КП «Вінницяміськтеплоенерго».
«Буржуйки вже у нас. Дякую», – таке повідомлення отримали від нашого співробітника, який зараз воює на фронті.
З настанням холодів, в польових умовах, мати можливість обігрітись і посушити речі – нашим воїнам вкрай необхідно. Наші хлопці боронять нас у важких умовах, а ми їх підтримуємо і допомагаємо. Тільки у такій синергії ми Переможемо!», – повідомили у «Вінницяміськтеплоенерго».
З настанням холодів, в польових умовах, мати можливість обігрітись і посушити речі – нашим воїнам вкрай необхідно. Наші хлопці боронять нас у важких умовах, а ми їх підтримуємо і допомагаємо. Тільки у такій синергії ми Переможемо!», – повідомили у «Вінницяміськтеплоенерго».
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/BORZHUYKY1-80x60.jpg)