Минулого уїк-енду спеціально для дружин наших Захисників та Захисниць провели захід «Курс з освоєння навичок психологічної самодопомоги».
Як повідомили у Департаменті соціальної та молодіжної політики ОВА, захід провели в рамках виконання обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2022-2026 роки.
«Ми мали на меті відволікти їх від буденності та хоча б на день занурити в атмосферу спокою й психологічної рівноваги. З дружинами військових працювали найкращі психологи, які окрім іншого, навчали долати стреси та боротися з негативними емоціями», – повідомили у департаменті.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/08/STRES1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/08/STRES2-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/08/STRES3-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/08/STRES4-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/08/STRES5-80x107.jpg)