Директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна запросила медиків з Вінниччини долучитися до надання допомоги людям зі звільнених від окупантів територій.
Вона зазначила, що медики добровільно можуть до ініціативи, та записатися у мобільні бригади.
«Сьогодні Міністерство охорони здоров’я України формує мобільні бригади медичних працівників, які кілька тижнів працюватимуть на деокупованих територіях. Я прошу усіх охочих долучитися до цього проєкту, адже там є люди, які потребують медичної допомоги. Ми маємо показати тим мешканцям, які пережили окупацію, що Україна повернулася, що їх ніхто не забув і не покинув. Це добровільна ініціатива кожного із вас, але там ви на власні очі зможете побачити наслідки «руского міра», – зауважила Ольга Задорожна.