На Вінниччині перебував начальник управління аналітичної та санкційної діяльності Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України полковник служби цивільного захисту Назар Боришкевич. Він провів нараду з інспекторським складом наглядового блоку вінницького гарнізону за підсумками роботи за перше півріччя поточного року.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Під час наради у Вінниці надзвичайники обговорили ряд організаційних питань щодо діяльності особового складу в напрямку запобігання виникнення надзвичайним ситуаціям, враховуючи умови сьогодення.
Йшлося про особливості роботи в ринковому нагляді, посилення превентивного напрямку та цифровізацію нормативно-правових документів.