У понеділок, 4 грудня, начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук відзначив кращих рятувальників. Зокрема, нагрудними знаками ДСНС України “Знак пошани” та “За відвагу в надзвичайній ситуації” нагороджено чотирьох надзвичайників. Ще п’ятеро бійців ДСНС отримали Почесні грамоти та Подяки ДСНС України.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«За самовідданість під час виконання завдань за призначенням в умовах сьогодення та досягнення високих результатів у професійній діяльності, цього дня рятувальники також отримали Почесні грамоти від Вінницької обласної військової адміністрації, грамоти Головного управління ДСНС області, а також відзнаки та медалі від обласного осередку громадської організації Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/RYAT1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/RYAT2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/RYAT3-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/RYAT4-80x53.jpg)