В прямому ефірі для відвідувачів Вінницький академічний міський камерний хор ім. Віталія Газінського та Вінницький міський естрадно-духовий оркестр «ВінБенд» у місті Мюнстер представили свою творчість: виконали українські патріотичні пісні, так і легендарні світові хіти.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Культурні взаємини між громадами: у німецькому місті-партнері Вінниці Мюнстер провели мистецький проєкт «Зустрічі на зеленій галявині “Три години миру”» з виступами двох вінницьких колективів.
Ця подія не лише дозволила ознайомити німецьких глядачів з українською культурою, а й підтримати українську діаспору в Німеччині.
Вінничанка та членкиня правління спілки «Ukrainische Sprache und Kultur in M?nster e.V.»/«Українська мова та культура в Мюнстері» Світлана Пассон подякувала організаторам заходу:
«Пишаюся, що це наші люди! Це було професійно, талановито, бездоганно! Зібрати всю волю, коли в країні триває страшна війна, і співати попри все. В мистецтві теж наша українська сила, і її має бачити світ!», – зазначила вона.