У передсвятковий період, 29 листопада 2023 року, в академічному залі Вінницького краєзнавчого музею відбудеться благодійна виставка-продаж творів визнаного майстра народної творчості України, Івана Горобчука, під назвою “Візії українського раю”.
Іван Горобчук, заслужений майстер народної творчості, знайшов своє творче обличчя у народному малярстві. Він дотримується теми українського села, втілюючи його стародавні міфи, пісенну поезію, байкарський гумор та віковічні традиції свята і праці. Основною особливістю його робіт є ностальгічний характер, який викликає спогади з дитинства, коли світ сприймався з відчуттям світла і спокою.
Твори Івана Горобчука створюють міфологічний образ українського райського саду. У цій серії робіт відчувається ідеальне село, яке існує в уяві митця, не торкнуте впливом космополітичного ходу цивілізації і трагедіями, які руйнують його основи.
Ця виставка є чудовою можливістю поринути у світ творчого простору митця та придбати його роботу, яка стане яскравим акцентом позитиву у вашій оселі. Крім того, кошти від продажу творів підуть на допомогу захисникам, завдячуючи яким українське мистецтво може залишатися в музейних залах. Приєднуйтеся до нас у цьому витонченому святковому заході!