Для відвідувачів пропонують тематичні кіновечори, семінари, майстер-класи та тренінги, які відбуватимуться п’ять днів на тиждень з 10:00 до 19:00.
«Війна спонукала нас переглянути пріоритети, але від чого ми ніколи не відмовлялися і не відмовимося, так це від спілкування із нашою аудиторією. Дотепер це відбувалося в онлайн-форматі, а наразі маємо можливість повернутися і до звичних зустрічей. Будемо обговорювати, як завжди, лише актуальні теми та ті, які найбільше цікавлять молодь», – розповіла начальниця Відділ молодіжної політики ВМР Юлия Мончак.
Зі свого боку директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира повідомив:
«Креативний простір об’єднав експертів із різних галузей: медиків, психологів, працівників Ювенальної поліції, Червоного Хреста, митців. Усі прагнуть якнайповніше та доступніше презентувати свої знання та вміння. Усіх, хто хоче приєднатися до наших зустрічей, запрошуємо за адресою вул. Магістратська, 80».
Дізнатися новини креативного простору можна за посиланням:
Інстаграм https://instagram.com/level80_vinn?utm_medium=copy_link
Фейсбук https://www.facebook.com/groups/184294842136065/?ref=share