Під час проведення рибоохоронного рейду державними інспектори Вінницького рибоохоронного патруля виявили порушника правил рибальства. Рибалка, використовуючи дерев’яний човен, ловив рибу двома сітками.
Про це повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі.
Інцидент стався сьогодні, 17 квітня, на одній з водойм Вінницької області.
«Браконьєр виловив майже 37 кг водних біоресурсів (103 карасі сріблястих, одного окуня, одного ляща та два раки. Збитки, завдані браконьєром оцінюються у 174 318 грн.
На місце події викликалися співробітники СОГ РУП Головного Управління Національної поліції у Вінницької області. На порушника склали відповідний протокол за ч.4 ст.85 КУпАП», – повідомили у патрулі.
Розглядається питання внесення даних про порушення до ЄРДР. Заборонене знаряддя лову, човен та водні біоресурси вилучено співробітниками СОГ.
«Вінницький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером «гарячої лінії»: (068) 018-37-52», – зазначили патрульні.