Колектив Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського представив на VII німецько-українській конференції муніципального партнерства у Мюнстері виставу «KVITKA. Пісня наяву та уві снах».
Про це повідомили в дописі театру в соціальній мережі Фейсбук.
Ця вистава є однією із найпопулярніших постановок театру, що наповнена ідеями української духовності й культури, високої моральності й патріотизму. І з цією виставою театри зараз гастролює Німеччиною.
Вчора, 16 червня, у німецькому місті Мюнстер, побратимі Вінниці, відбулася важлива міжнародна подія: VII-ма німецько-українська конференція муніципального партнерства, в якій взяли участь понад 600 делегатів з Німеччини, Польщі та України. Вінниця є одним зі співорганізаторів заходу.

У постановці вперше у світі виведено образ знаменитої американської співачки з українським серцем Квітослави-Орисі (Кейсі) Цісик (1953-1998), голос якої порівнюють з голосом скрипки. Вона є символом української сили, незламності та любові до своїх далеких предків, до своєї України. Засобами мистецтва яскраво зображено пошук зв’язку з батьківщиною через усвідомлення власної культурної ідентичності та силу української пісні.
Жителі та гості Мюнстера також мали можливість відвідати показ повної версії вистави «KVITKA». Серед глядачів були німці, українці, поляки.
Овації, теплі слова подяки на адресу нашої країни, вінничан та театру ім. Садовського лунали ще дуже довго після фіналу….
Це – початок гастролей у Німеччині. Попереду – ще 7 міст.
У театрі також оприлюднили скріншоти з соцмереж з враженнями глядачів.













