Експерти ВООЗ та ЮНІСЕФ, спільно з Валентиною Зайцевою в.о. генерального директора ДУ та фахівцями установи обговорили ситуацію із захворюваністю на гепатит А, а також розглянули шляхи подолання спалаху.
Про це повідомили в ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб».
Експерти ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) та ЮНІСЕФ надавали консультаційну підтримку щодо проведення епідрозслідувань, комунікації з населенням у питання імунізації, зокрема проти гепатиту А.
Також експерти ВООЗ та ЮНІСЕФ ознайомились з роботою холодового обладнання для зберігання і транспортування вакцин.