Бійці бригади територіальної оборони, більшість з яких є вихідцями з Вінницької області, отримали 8 рацій. Обладнання уже поїхало на передові позиції ЗСУ, де мужньо тримають оборону та переходять у наступ наші земляки.
Техніку придбали та передали військовослужбовцями представники ГО «Ми – Вінничани». Обладнання уже поїхало на передові позиції ЗСУ.
Радіостанції допоможуть захисникам завжди бути на зв’язку. Адже у них додатково вбудовані програми GPS та Bluetooth. Кожна з таких радіостанцій містить у собі 32 канали, п’ять програмованих кнопок та спеціальну аварійну кнопку. Окрім того, оснащені вони надійним захистом від вітру та пилу, а ще можуть витримати перебування у воді на глибині до одного метра впродовж 30 хвилин. Такі рації можуть передавати й текстові повідомлення – якщо небажана додаткова увага.
У рамках виконання рішення ГО «Ми – Вінничани» підписали низку меморандумів про співпрацю з різними організаціями. Серед них: благодійний Фонд «МХП – Громаді», благодійний фонд Миколи Філонова “Український альянс” та ГО «Вектор». Усі ці організації в партнерстві з нашим громадським об’єднанням активно сприяють нашим військовим», – йдеться в повідомленні громадського об’єднання.
Довідково: Головою ГО «Ми – Вінничани» є Валерій Коровій, Вінницький міський осередок очолює Сергій Кудлаєнко. Партнерами об’єднання є народні депутати України Лариса Білозір, Геннадій Вацак, Микола Кучер та народний депутат декількох скликань Олександр Домбровський.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що громадська організація “Ми-Вінничани” в лютому-березні 2023 року надала допомогу Силам оборони на суму більше 2 мільйона 700 тис грн.