У Вінниці відбувся благодійний марафон «Мільйон на ЗСУ від Вінничан». Організатори заходу громадське об’єднання «Ми – Вінничани» Валерій Коровій та Сергій Кудлаєнко, партнери об’єднання, народні депутати Лариса Білозір, Микола Кучер та Геннадій Вацак та БФ «Український Альянс», керівник Микола Філонов. До заходу долучились громадські та благодійні організації, представники бізнесу, політики, військові та духовенство.
Загалом вдалось зібрати понад два мільйони гривень.
Особливими гостями заходу були військові з Вінниччини, одна з них – офіцер групи цивільно-військового співробітництва військової частини А7335 Вікторія Масловська.
Про те, як пройшов марафон, на якому вдалося зібрати понад два мільйони гривень, ми повідомляли раніше.
Головна мета заходу не тільки зібрати кошти для збройних сил України, а об’єднати навколо однієї мети представників різних сфер діяльності.
«Хочу подякувати громадській організації «Ми – Вінничани» за систематичну допомогу нашому батальйону. В кожного з нас є свій фронт. Дуже важливо, коли військові, депутати, бізнес, громадські організації об’єднуються і роблять таку шалену допомогу для нашої з вами перемоги. Військові відчувають підтримку з тилу. Вони дуже вдячні не лише за фінансову допомогу, бо для них це і моральна допомога», – каже офіцер групи цивільно-військового співробітництва військової частини А7335 Вікторія Масловська.
Анна Болховітіна