Військовослужбовця з села Кантелина Гайсинського району Вінницької області за мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, Петра Больщука нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України – “Золотий хрест”. Відзнаку військовослужбовцю особисто вручив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.
Про це повідомили у ТЦК та СП у Вінницькій області.
Петро Петрович Большук військовослужбовець 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка – водій групи інженерного забезпечення 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
З березня 2022 року несе службу, виконуючи бойові завдання, спрямовані на захист суверенітету та територіальної недоторканості України, протистоячи військовій агресії російської федерації. Виконував бойові завдання на теренах Миколаївської, Херсонської, та Донецької областей.
Також Петро Большук при виконанні вже іншого бойового завдання на передньому краї лінії оборони, теж в січні 2024 року в Донецькій області, під щільним мінометним обстрілом зміг знайти та вивести поранену групу саперів, з пошкодженими радіостанціями, через складну та заміновану ділянку місцевості до безпечного місця.