Напередодні великого християнського свята Великодня, Ладижинський Гуманітарний штаб передав чергові авто військовослужбовцям, які мужньо захищають нашу країну на Донецькому напрямку.
Про це повідомив народний депутат Микола Кучер, партнер ГО «Ми – Вінничани», який опікується діяльністю гумштабу.
Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 рр. Валерій Коровій.
📰 Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах:
🔴 Telegram 🟡 TikTok 🟣 Instagram 🔵 Facebook 🟤 YouTube 🟢 WhatsApp