У понеділок, 16 жовтня поліцейські відділу поліції №2 Вінницького районного управління виявили жінку, яка викрала гроші з банківської картки вінничанина. Зараз їй загрожує до 8 років ув’язнення.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.
Повідомлення про втрату коштів в поліцію надійшло від 41-річного жителя міста Вінниці. Потерпілий повідомив, що його неповнолітня донька залишила картку у банківському терміналі торгового центру.
Начальник Вінницького районного управління поліції Віталій Курчик пояснив, що за виписками з карткового рахунку вони визначили, що невідома особа використовувала цю картку для розрахунків в магазинах обласного центру протягом останнього місяця.
В результаті розшукових заходів була знайдена 35-річна жителька м. Вінниця, яка визналася у вчиненні злочину. Жінка побачила залишену дівчиною картку у банкоматі та вирішила не повідомляти про це. Замість цього вона вирішила використовувати картку для покупок в магазині. Після вдалої купівлі вона витратила понад 2 500 гривень, поки власник не заблокував картку.
Зараз вирішується питання про повідомлення зловмисниці про підозру. Кримінальне провадження розпочато за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), за яким може слідувати ув’язнення до 8 років. Поліція закликає громадян заблоковувати свої картки в разі їх втрати чи крадіжки і негайно повідомляти про такі випадки.