За результатами боротьби з нелегальними АЗС порушено 17 кримінальних проваджень, – повідомили на сайті ОДА.
На Вінниччині 20 нелегальних АЗС припинили свою діяльність — вилучено обладнання, конфісковано пальне, порушено 17 кримінальних проваджень.
Важливим кроком була протидія незаконному обігу алкогольної продукції. Як результат, станом на сьогодні – вилучено понад 14 тис. літрів фальсифікату та понад 20 тонн етилового спирту.
Йшлося також про унеможливлення діяльності грального бізнесу, електронний обіг деревини, а також контроль у сфері надрокористування. Щодо цих позицій конкретних цифр не назвали.