Цьогоріч учні закладів вінницьких загальної середньої освіти навчатимуться в очному, змішаному режимі та з використанням технологій дистанційного навчання. Зважаючи на безпекову ситуацію, батьки також брали участь у виборі формату навчання дитини. Учні 30 з 44 шкіл Вінницької громади вчитимуться офлайн.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Головною умовою офлайн-навчання у школі залишається облаштоване укриття, яке відповідає вимогам безпеки. У Вінниці мають укриття 33 школи, але найближчим часом їхня кількість збільшуватиметься.
Свято 1 вересня відзначали у різних формах, з патріотичними марафонами, квестами, традиційними святковими лінійками, відеопривітаннями випускників та ігровими програмами.