Щоб діти комфортно почувались у закладах, а приміщення не були перевантажені, визначено, що функціонуватиме майже 50 % чергових садочків усіх форм власності від загальної кількості.
Традиційно влітку у дитячих садках міста проводяться капітальні та поточні ремонти. Для того, щоб діти не дихали випарами лакофарбових та будівельних матеріалів, дошкільні заклади на час ремонтних робіт призупиняють роботу. У Вінницькій міській територіальній громаді залишаються працювати чергові садочки.
«Для того, щоб віддати дитину у черговий садочок, батькам необхідно написати в своєму ЗДО заяву. На сьогодні вже подано 7862 заяв на червень та 6593 – на липень. Наразі вирішено, що чергових ЗДО буде 32 – у червні та 28 – у липні, оскільки у липні в нас подано трохи менше заяв. Заклади дошкільної освіти працюватимуть у різних мікрорайонах нашої територіальної громади», – повідомила директор департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.