Бійці 56 окремої мотопіхотної маріупольської бригади нещодавно отримали Bandera Power – блок багатоканальної швидкої зарядки від команди ГО “Ми – Вінничани”.
Воїни надіслали відео, у якому розповіли, як працює багатоканальна зарядна станція в бойових умовах. Вони кажуть, що:
«Bandera Power дозволяє заряджати обладнання, піднімати дрони із зарядженими батареями та нищити ворога».
Запит на обладнання отримали від самих бійців, які служать в 56-й бригаді, а родом із Бабчинецької громади.
«Під час VIII Форуму громад Вінниччини голова ГО “Ми – Вінничани” Валерій Коровій та Лариса Білозір передали павербанк очільнику осередку Віталію Їжаківському, а той, в свою чергу, відправив техніку землякам.
Вдячні нашим партнерам: Фонду “МХП-ГРОМАДІ”, народним депутатам України Ларисі Білозір, Миколі Кучеру, Геннадію Вацаку та Сергію Кудлаєнку, Олександру Домбровському та БФ “Український альянс” Миколи Філонова.








