Командування 14 окремої штурмової бригади “Червона Калина” НГУ подякувало громадському об’єднанню «Ми – Вінничани» та його голові Валерію Коровію за постійну та потужну підтримку військових.
Про це військові повідомили у дописі на сторінці бригади у соцмережі Фейсбук.
Видання «Новини Вінниці» повідомляло, що ГО «Ми – Вінничани» разом з партнерами за підтримки БФ «МХП-Громаді» провело марафон «Вінничани для ЗСУ», в рамках якого велику кількість FPV-дронів передали військовим, зокрема, і бригаді «Червона Калина».
Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 рр. Валерій Коровій.
📰 Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах: