Командувач ОК «Південь» Герой України генерал-майор Андрій Ковальчук відзначив учня 8 класу з Вінниччини Максима Кашпрука. Хлопець отримав подяку командувача, сувенірний шеврон і блокнот для записів з автографом генерала на першій сторінці.
Про це йдеться на сторінці сільськогосподарського журналу «Тваринництво сьогодні».
Автомобіль передав волонтерам одного з благодійного фонду з Вінниці. На базі такої моделі волонтери виготовляють автомобілі багі. Такий транспорт дуже потрібен на фронті. Його використовують для розвідки, підвезення боєкомплекту, патрулювання, евакуації поранених. Машини маневрені, мають високу прохідність.