На Вінниччині селяни пікетували адміністративний суд, бо в їх громаді призначили перевибори, – повідомляє видання “Політична Арена Вінниччини”.
Сьогодні, в неділю 15 листопада, під Вінницьким Апеляційно – адміністративним судом пройшов пікет. Пікетували суд жителі села Уланівка адже вважають, рішення суду про перевибори в громаді – суддівським свавіллям.
«За чиє майбутнє ви подбали, прийнявши рішення про перевибори?», «Перевибори – це шлях до загарбання Уланівської ОТГ», з такими гаслами на плакатах люди скандували, «Ганьба! Ганьба!».
За словами Сергія Голубенко, склалась патова ситуація, адже є рішення суду про проведення перевиборів, яке має виконати ТВК. Але ТВК не може виконати рішення суду, бо в неї немає повноважень для його виконання. Сьогодні на 15 годину суд має розглянути подання від уланівської ТВК, щодо роз’яснення порядку і способу виконання цього рішення.
«Уланівська громада, ще не відбулася тому що суд зарізав рішення, а вибори у нас відбулися. Суд прийняв рішення, не в нашу користь, не по чесному», – каже жіночка що тримає плакат з написом «Люди голосують – а судді торгують».
Громада не задоволена тим що вибори визнали не дійсними і люди вбачають у цьому спробу «загарбати» громаду.
«Ми за те що вибори в Уланівській ОТГ відбулися. Не було жодних зауважень ні від спостерігачів, ні від інших сторін виборчого процесу. І чому суд прийняв рішення про повторні вибори, ми просто не розуміємо»,- каже новообрана (або ні) депутатка Уланівської ОТГ.
На виборах не вистачало бюлетенів.
Нестачею бюлетенів, мотивує позов про скасування виборів, адвокат Олексій Якименко. Каже що представляє одного з кандидатів та партію «За життя».