Воронков Дмитро та Хорост Богдан, випускники Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця), показали блискучі результати під час складання Національного мультипредметного тесту. Дмитро набрав з математики, а Богдан – з української мови найвищий бал – 200!
Хлопці поставилися до складання мультипредметного тесту з усією відповідальністю, щодня вони приділяли багато часу підготовці, не забуваючи про систематичне повторення матеріалу та відпочинок. Для вихованців складання НМТ – надзвичайно важливий крок у житті, адже саме він буде визначати їх подальший вступ у заклади вищої освіти України.
Наполегливо навчаючись у Ліцеї цивільного захисту, вони ще два роки тому визначилися зі своїм покликанням – хочуть стати рятувальниками та здобути одну з найблагородніших професій сьогодення та присвятити своє життя порятунку людей.