Відбулося засідання комісії з визначення переможців Обласного конкурсу «Людина року».
У 2021 році у 34 номінаціях представлено 120 осіб.
Відтак, відзначено переможців у 34 номінації: «Регіональний лідер року», «Громадський діяч року», «Депутат року», «Державний службовець року», «Діяч культури та мистецтва року», «Діяч освіти та науки року», «Берегиня роду», «Журналіст року», «Міський голова року», «Митець року», «Самоврядець року», «Лідер медичної галузі року», «Аграрій року», «Соціальний працівник року», «Торгівельна марка року», «Підприємець року», «Промисловець року», «Роботодавець року», «Спортсмен року», «Нова генерація року», «Герой року», «Меценат року», «Захисник України року», «Благодійник року», «Ресторатор року», «Лідер туристичної галузі року», «Багатодітна родина року», «Бізнесмен року», «Дизайнер року», «Фінансист року». «Обдарованість року», «Правник року», «Комунальник року», «Волонтер року».
У результаті обговорення визначені переможці у всіх номінаціях. Нагородження переможців заплановано на 19 березня з дотриманням усіх карантинних норм, якщо не буде погіршення епідситуації.
«Конкурс «Людина року» проводиться ще з 2000 року, раніше він був приурочений до Дня Незалежності України, а зараз він проходить за підсумками року.
Варто зазначити, з 2018 року адміністрування обласного конкурсу «Людина року» абезпечує обласна державна адміністрація. Ще у 2017 році ми відзначали людей у 25-ти номінаціях, а сьогодні вже їх 34. Сума грошової премії становить 1000 гривень», – повідомила перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна.