Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин виступив спікером на медіа-форумі “Інформаційний щит України”, що пройшов у Вінниці.
Друга дискусійна панель форуму, у якій взяв участь Ярослав Юрчишин називалась “Стан свободи село і роль ЗМІ у воєнний час”. Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи дав свою оцінку Телеграму:
Також, Ярослав Юрчишин порадив українцям підписуватись на регіональні ЗМІ. Зокрема звернувся до вінничан:
Медіафорум організували та провели: ГО “Ми – Вінничани”, ГО “Центр соціально-політичного моніторингу “Вектор”, медіахолдинг “Новини Вінниці” за підтримки Благодійного фонду “МХП-Громаді”.