У Вінницькому ліцеї №26 ім. Героя України Дмитра Майбороди відбувся осінній ярмарок. Учні разом з батьками пекли смаколики та продавали. Всі зароблені кошти будуть передані військовій частині 3028 та підуть на придбання дрону Mavic 3.
«Головне аби наші діти були здорові та щасливі. Ми підтримуємо наші збройні сили та дякуємо їм за змогу навчати та навчатись», – сказала у своєму виступі директор навчального накладу Сніжана Осипчук.
В рамках ярмарку відбувся також благодійний аукціон. Проте лоти були дуже незвичні. Наприклад екскурсія до пожежної частини чи поліцейського відділку.
Крім того для всіх гостей заходу учні школи підготували святковий концерт.