Сім учениць та один учень з Вінниччини здобули перемогу у ХV Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. Урочиста церемонія нагородження переможців цього престижного конкурсу відбулась у столиці.
Талановиті діти отримали заслужені нагороди.
Друге місце здобули 8 учнів, Третє місце – 6 учнів закладів освіти Вінниччини.
Переможцями конкурсу стали:
Вероніка Настенко (Вендичанський ліцей),
Анна Гаватюк (Піщанський ліцей №1),
Марія Порхун (Вінницький гуманітарний ліцей №1),
Діана Надкернична (Подільський науковий ліцей),
Оксана Бучацька (Могилів-Подільський медичний коледж),
Олександр Ватага (Вінницький державний педагогічний університет),
Єлизавета Якубова (Вінницький національний медичний університет),
Вікторія Дороженко (Вінницький торговельно-економічний інститут).
Анна Гаватюк (Піщанський ліцей №1),
Марія Порхун (Вінницький гуманітарний ліцей №1),
Діана Надкернична (Подільський науковий ліцей),
Оксана Бучацька (Могилів-Подільський медичний коледж),
Олександр Ватага (Вінницький державний педагогічний університет),
Єлизавета Якубова (Вінницький національний медичний університет),
Вікторія Дороженко (Вінницький торговельно-економічний інститут).
«Це результат їхнього наполегливого навчання та підтримки наставників. Бажаю подальших успіхів та творчих досягнень у майбутньому. У часи, коли наш ворог намагається знищити нашу мову та культуру, ви її зберігаєте та популяризуєте! Вітаємо їх та їхніх наставників, які зробили важливий внесок у цей успіх!», – прокоментувала виданню «Новини Вінниці» перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна.









