На придбання спецобладнання для українських військових направили 49,8 млн грн з Фонду підтримки Збройних Сил України та соціально-економічного розвитку Вінницької міської територіальної громади.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
На сесії вінницький міський голова Сергій Моргунов зауважив, що безпека та оборона залишаються основними пріоритетами Вінницької міської ради. Тому дуже важливо об’єднуватися, щоб рятувати життя українських військовослужбовців, які обороняють Україну від навали російських окупантів.
Основним завданням Фонду стало акумулювання коштів, які надходять з різних джерел, серед яких і фонд соціально-економічного розвитку та донати від інших резидентів України.
Станом на початок цього року до Фонду надійшло 20,1 млн грн.









