Мешканці міста та району долучилися до акції «Хмільниччина Херсонщині». Вони принесли харчі, теплі речі, дитячі іграшки, мобільні телефони та багато інших речей, що необхідні Незламному Херсону. Волонтерам вдалося зібрати дві фури гуманітарної допомоги для херсонців.
Про це повідомили в Вінницькій ОВА.
Хмільничани підтримали жителів Херсона, які пережили окупацію та ще й досі не оговталися від неї, живучи без світла, води, їжі та тепла. Вже в обласному центрі Херсонської області відбулось пропорційне фасування та розвезення по селах.
Збір та доставка гуманітарного вантажу здійснювалася за сприяння Вінницької обласної військової адміністрації, Хмільницької районної військової адміністрації та Хмільницької міської ради.