З початку літа на Вінниччині на воді загинуло 13 людей, з них двоє неповнолітні. Лише минулої доби рятувальники двічі залучалися до аварійно-рятувальних робіт та вилучали потопельників з водойм в смт Томашпіль та в селі Серебрія Могилів-Подільської громади.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Увечері 24 червня на лінію «101» надійшло повідомлення про те що, в смт Томашпіль в ставку виявили людину без ознак життя.
А вже вночі, 25 червня в селі Серебрія Могилів-Подільської громади на річці Дністер рятувальники за допомогою човна та рятувальної мотузки вилучили з води ще одного потопельника.
Що стало причиною загибелі людини в цьому випадку теж з’ясовується правоохоронцями.









