Волонтери Вінницького обласного штабу гуманітарної допомоги відправили чотири тонни фруктів, овочів, продуктів та засобів гігієни в Київ, який героїчно захищають наші воїни, і де кияни потерпають від обстрілів окупантів.
Тільки оголошують відбій повітряної тривоги, як волонтери Вінницького обласного штабу гуманітарної допомоги гуртом починають завантажувати черговий автомобіль з допомогою.
Перший заступник начальника Вінницької військової адміністрації Наталя Заболотна повідомила, як відправляли черговий вантаж у столицю України, яку мужньо захищають наші бійці.
Наталя Заболотна розповіла, що майже 4 тони овочів та фруктів, харчі, засоби гігієни вчора пізно у вечорі відправили до Києва.
Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Світлана Ярмоленко, яка координує роботу обласного штабу додала, що в цей раз із Вінницької області в Київ відправили понад 2000 кг картоплі, близько 1300 кг овочів та фруктів, сотні кілограмів круп та макаронів, консерви, згущене молоко, чай, кава та печиво серед продуктів харчування, які щойно відправлено на Київ. Окрім того, киянам відправили дитяче харчування, памперси, мило, шампунь, станки для гоління, вологі та сухі серветки, а також інші засоби гігієни.