В умовах дуже технологічної війни не менше танків бійцям потрібен зв’язок і все, що його забезпечує. Ладижинський гуманітарний штаб оперативно відгукнувся на прохання військових і виконав черговий запит від наших захисників.
Волонтери Ладижинського штабу максимально швидко здійснили придбання усього необхідного комплекту обладнання для військових частини 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, які виконують бойові завдання на Донецькому напрямку.
Про перелік засобів і приладів повідомив у Фейсбуці нардеп Микола Кучер, який координує роботу Ладижинського гуманітарного штабу і є партнером ГО “Ми-Вінничани”.
«Цього разу ми передали: телевізори, кабелі живлення до Starlink, мережеві HDML-кабелі, USB-хаби, маршрутизатори, безперебійник та ще багато всього, про що просили нас армійці.Це не вперше ми забезпечуємо наших захисників мультимедійними засобами для ведення бою.
Наближаємо нашу перемогу допомагаючи! Слава Україні!», – йдеться у повідомленні.
Наближаємо нашу перемогу допомагаючи! Слава Україні!», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що учасники ГО “Ми – Вінничани” прийняли рішення посилити допомогу військовим.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/KUCHER1-1-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/KUCHER2-1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/KUCHER3-1-80x107.jpg)