Сьогодні, 28 жовтня, запустили продовжений маршрут №12-А «Гніванське шосе – Немирівське шосе» до села Писарівка. Для цього не будували контактну мережу, а продовжили маршрут тролейбуса VinLine з автономним ходом.
Маршрут 12-А продовжується до повороту на село Писарівку – на 3,9 км в один бік.
Маршрут 12-А – один з найдовших у Вінниці, він пролягає через все місто та забезпечує з’єднання приєднаних громад до міста. Раніше він мав протяжність близько 14 кілометрів, а зараз додається ще 3,9 кілометра. Зараз його загальна протяжність – 18 кілометрів.
Зокрема на автономному ходу тролейбус проходить 7 кілометрів в одному напрямку. Така відстань достатня для забезпечення цього маршруту транспортом, адже запас автономного ходу – 20 кілометрів. До Писарівки зараз буде ходити 4 тролейбуси, інтервал руху складатиме від 24 до 47 хвилин. Враховуючи пасажиропотік та побажання мешканців, будуть корегувати графік руху.
Для подовження маршруту не будували контактну мережу, а продовжили маршрут тролейбуса VinLine з автономним ходом, який відкрили минулого року від кінцевої зупинки «Грош» по Немирівському шосе до підприємства «Грін Кул». Також підготували інфраструктуру для безпеки руху – зокрема, встановили 2 світлофори біля в’їзду в Писарівку та в’їзду у Щітки. Влаштували зупинкові павільйони.