Лише за останні кілька тижнів Вінницька птахофабрика спільно з Фондом “МХП – Громаді” та владою міста Ладижин відкрили 5 сучасних майданчиків для занять спортом та дозвілля дітей. Їх облаштувати на території трьох ладижинських ліцеїв, а також садочків “Дзвіночок” та “Ромашка”.
«І це лише початок, Адже до кінця року в Ладижині облаштують ще до десяти майданчиків. Наша мета залучити якомога більше дітей до активного дозвілля. Аби вони більше спілкувались один з одним та менше часу проводили за гаджетами», – зазначила менеджерка соціальних проєктів Леся Турчинська.
Всі реалізовані проєкти є учасниками конкурсу “Громадський бюджет – 2022”.
Активні мешканці мають ще змогу взяти участь у цьогорічному конкурсі. Заявки приймаються до 14 червня.