Внаслідок погіршення погодних умов на території Вінниччини, протягом доби, 8 січня, рятувальники шість разів залучалися на допомогу водіям та вивільняли зі снігових заметів автомобілі.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Зокрема, бійці ДСНС відбуксирували 8 транспортних засобів. Один з випадків стався у селі Махаринці Козятинської громади автомобіль екстреної медичної допомоги.
У селі Миролюбівка Піщанської громади пасажирський автобус витягали із замету.
Також буксирували три легкові авто поблизу села Мончин Погребищенської громади. Відтягнули вантажні автомобілі в села Жабокричка Чечельницької громади та в села Гибалівка Шаргородської громади.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/BUKS1-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/BUKS2-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/BUKS3-80x36.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/BUKS4-80x36.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/BUKS5-80x36.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/BUKS6-80x36.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/BUKS7-80x35.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/BUKS8-80x56.jpg)