Вчора, 7 грудня, в рамках Вінницької області та Вінниці зафіксовано два ДТП із госпіталізацією потерпілих.
За попередньою інформацією слідства, одне зіткнення відбулося в Козятині між легковим авто “ВАЗ-2106” та мікроавтобусом “Fiat”.
Водій 71 року “ВАЗ-2106”, виїжджаючи з другорядної дороги, не надав переваги в русі водійці “Fiat” у віці 38 років. В результаті зіткнення госпіталізовано водія “ВАЗ-2106” у віці 71 року. Пасажири не постраждали.
Друге ДТП сталося на регульованому перехресті на вулиці Покровській. За попередньою інформацією слідства, 52-річний водій транспортного засобу “Mitsubishi” з Жмеринського району, рухаючись по Немирівському шосе, здійснив маневр лівого повороту та зіткнувся з автомобілем “Volkswagen” під керуванням 24-річного вінничанина. У результаті ДТП госпіталізовано водія 24 роки та 35-річну пасажирку транспортного засобу “Volkswagen”.
Транспортні засоби направлені на арештмайданчик. Обидва водії освідчені та перебували у трізвому стані.
В ході досудового розслідування заплановано проведення експертиз для визначення остаточних причин аварій.
Щодо цих випадків розглядаються кримінальні провадження згідно зі статтею 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Санкція статті передбачає до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.