За цей час, поки у Вінницькій області триває негода, з 19 листопада, на території обслуговування вінницьких патрульних зареєстровано 53 ДТП.
Патрульні обслуговують місто Вінницю і дві траси міжнародного значення: М-30 і М-21.
У 19 випадках інспектори склали протоколи за ст. 124 КУпАП. В усіх інших випадках водії обійшлись без допомоги поліції. Зареєстровано також 1 ДТП з постраждалими.
«Шановні водії, дотримуйтесь правил дорожнього руху, особливо в несприятливих погодних умовах. Не перевищуйте швидкості, дотримуйтесь безпечної дистанції. Будьте уважними та обережними!», – нагадують патрульні.








