На підставі отриманих слідчими поліції під час передсудового розслідування доказів, суд у кінці листопада визнав 20-річного резидента Жмеринського району винним у вчиненні важкого злочину і призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.
У конфлікт втрутилась дружина потерпілого, проте на той момент чоловік був вже втратив свідомість. Жінка викликала медиків, але лікарі не змогли надати допомогу власнику будинку, який помер.
За вчинення злочину, що охоплюється ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що призвело до смерті потерпілого), винуватець був засуджений до 8 років ув’язнення. Процесуальне керівництво у передсудовому розслідуванні здійснюється Жмеринською окружною прокуратурою.