На днях у Закарпатській області сталася надзвичайна ситуація з трагічним результатом. До місцевого дільничного інспектора міліції серед ночі подзвонив сімейний лікар і повідомив, що до нього звернулася жінка із с. Середнє Водяне, яка розповіла, що на підлозі в спальні без ознак життя знаходиться її чоловік. Дільничний інспектор відразу повідомив про подію черговому Рахівському відділу міліції.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка виявила труп чоловіка, у якого було помітно ушкодження задньої частини голови. Жінка свою причетність до вбивства заперечувати не стала.
Вона розповіла, що чоловік повернувся додому ввечері в сильному алкогольному сп’янінні та жорстоко почав «виховувати» 18-річну доньку. Оскільки подібна його поведінка була не винятком, то, бажаючи захистити власну дитину, жінка вибігла з будинку, взяла сокиру, щоб налякати бешкетника. Але побачивши, як чоловік, вчепившись у волосся дитині, тягне її по підлозі, не витримала і вдарила його по голові обухом сокири. Через деякий час той перестав подавати будь-які ознаки життя. Перелякана жінка, відганяючи найстрашніші думки, зателефонувала лікарю. Але допомогу надавати вже було пізно, так як лікар констатував смерть.
Наразі жінка затримана за статтею 208 КК України та перебуває у СІЗО, вирішується питання про запобіжний захід. Розпочате кримінальне провадження за ст.115 «Умисне вбивство», яке передбачає ув’язненням від 7 до 15-ти років.