«Магура» зараз фельдшер медичного пункту бригади медичної евакуації.
Військова із позивним “Магура” ще в 2014 році почала допомагати армії, в якості волонтера. Має безліч друзів серед військових, ветеранів АТО/ООС. Після початку повномасштабного вторгнення росії пішла до місцевої Могилів-Подільської самооборони. На початку квітня 2022 року добровільно прийшла у військомат і призвалась на службу, потрапила до окремого батальйону Сил територіальної оборони Вінниччини.
Про це повідомили у 120 бригаді Територіальної оборони ЗСУ.
За освітою «Магура» фельдшер, але за професією до війни не працювала. В цивільному житті любляча мати та дружина. Тактичної медицини її навчали бойові медики АТОвці, потім пройшла міжнародні курси. На службу прийшла спочатку бойовим медиком взводу, через 2 місяці стала старшим бойовим медиком роти вогневої підтримки. Наразі «Магура» фельдшер медичного пункту бригади медичної евакуації.
«Магура» каже, що якихось глобальних планів після нашої перемоги не має. Однозначно частіше обійматиме своїх рідних і ще більше любитиме Україну. Можливо підпише контракт з ЗСУ.
Все буде Україна