Продовжуємо вас знайомити з переможцями конкурсу «Роби Своє» від Фонду “МХП-Громаді”.
Мова піде про бізнес-проект Наталії Машталер із села Махнівка Хмільницького району. Жінка вирішила продовжити родинну справу, і з улюбленого заняття перетворити її у прибуткове. Ще її дід займався бджільництвом, тоді – передав батькові, тепер за це взялася жінка. Каже, що її регіон досить сприятливий для розвитку такого бізнесу. До того ж ця справа проста в організації, завжди рентабельна, оскільки дана продукція постійно користується великим попитом серед людей.
100 тисяч гривень було надано Наталії Машталер для розвитку власної справи. Ще 12 тисяч гривень жінка додала власних коштів. Нині має чим уже похизуватися: є нові вулики, бджолині сім’ї та смачний мед, пилок й інша продукція.
Нагадаємо, конкурс «Роби своє» тривав упродовж травня – липня. Проводив його БФ «МХП – Громаді». Це програма, яка спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу в селах та малих містечках. Таким чином ми сприяємо розвитку мікро-бізнесу.
Загалом на участь у конкурсі зареєструвалося понад 700 учасників, було надіслано 320 проектів з 11 областей України, обрано 62 переможці, з них – 16 жителів Вінниччини. Бюджет конкурсу становив 5 млн грн.