Покращення транспортного сполучення сприятиме зростанню інвестиційної привабливості району. Наразі роботи по будівництву двокілометрової дороги з тротуарами, велодоріжкою та сучасним освітленням добігають кінця.
Мський голова Сергій Моргунов побував на об’єкті та поспілкувався з підрядником й працівниками.
“Дорога по вулиці Гонти дуже важлива для оптимізації руху транспорту в цьому районі. Вона з’єднала вулиці Київську та Батозьку. Також, зробивши ще 200 метрів, з’єднаємо її з вулицею Енергетичною. Тобто, ця дорога розвантажить досить серйозний трафік в цьому районі. Роботи проводимо в комплексі, побудовано зливову каналізацію, тротуари, велодоріжки, освітлення”, – сказав міський голова Сергій Моргунов.
Загальна довжина ділянки вулиці Гонти, на якій проводяться роботи, – більше 2 км. З них 1 км – це будівництво абсолютно нової дороги «з нуля».
Нова дорога розвантажила шляхи, що ведуть до залізничного вокзалу, зокрема, проспект Коцюбинського, Київську, Зулінського, значно скоротить час проїзду з вул. Київської до залізничного вокзалу та Центрального ринку. Вантажний транспорт не буде дошкуляти мешканцям спальних районів. Також це один з факторів покращення екології.
Як розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк, для забезпечення водовідведення облаштована зливова каналізація. Випуск стоків передбачений в існуючу відкриту зливову мережу, яка проходить поруч.
Також в рамках окремого проекту на вулиці влаштовують сучасне зовнішнє освітлення. Передбачено 84 світлодіодних світильників на металевих опорах.
Окрім того, якісна інфраструктура важлива для розвитку економіки. У цьому районі вже працює кілька нових заводів. Завдяки кращому транспортному сполученню інвестиційна привабливість району зростатиме, і це може позитивно вплинути на розвиток економіки міста.
На будівництво дороги було направлено 37 млн грн. Половина цієї суми – це кошти міського бюджету, інша частина – кошти Дорожнього фонду по програмі місцевих доріг.