Той самий Іван Довбуш, що став найбільшим відкриттям і скорив серця всіх глядачів, що бачили найгучніший український фільм цього року, вже завтра у Вінниці. Неймовірного актора Олексія Гнатковського у понеділок, 16 жовтня, о 19.00 у театрі ім. Садовського побачимо у виставі «Як виростити чоловіка в домашніх умовах?»
Вистава нагадає всім глядачам про найважливіше — кохання і важливість берегти того, хто поруч. І все — з гумором, захопливим сюжетом та сюрпризами!
Тож готуйтеся насміятися досхочу й піти з вистави із найприємнішим післясмаком і бажанням якнайшвидше обійняти й поцілувати свою кохану половинку.
У головній жіночі ролі вистави вінничани побачать прекрасну Ірму Вітовську.
У центрі сюжету вистави — історія сильної красуні Мар’яни. Вона має чудову роботу, гроші… Все, крім кохання! Або хоча б просто чоловіка. В один прекрасний вечір вона побачила рекламу про те, що ідеального чоловіка можна тільки виростити… Навіть в домашніх умовах!
Фінал цієї фантастичної історії буде бурхливим і неочікуваним!