Вчора, 6 лютого, близько 21.00 до поліції надійшло повідомлення від жителя села Северинівка Могилів-Подільського району про зникнення хлопця. Чоловік розповів, що неповнолітній після непорозуміння із рідними пішов з дому. Родина спочатку самотужки шукала дитину, але це не дало позитивного результату.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«До пошуків хлопця залучено увесь особовий склад відділу поліції № 1 Могилів-Подільського районного відділу поліції. Працівники поліції відпрацьовували територію біля місця проживання, обстежили місцеві житлові й нежитлові приміщення. Близько 23.30 правоохоронці дали розшукали підлітка живим та неушкодженим. Він заховався в одному із нежитлових будинків», – йдеться у повідомленні.
Поліцейські переконавшись, що загрози життю та здоров’ю хлопця немає, повернули його рідним.