Муніципальний центр управління відходами (МЦУВ), який розташований за адресою Сабарівське шосе, 7, змінює графік своєї роботи. Відтепер екологічний майданчик працюватиме щоденно, без вихідних, аби вінничанам було зручніше привозити непотрібні речі та великогабаритне сміття у вільний час.
Про це повідомляє редакція сайту «Новини Вінниці» з посиланням на департамент комунального господарства та благоустрою ВМР.
Новий графік роботи Центру — щодня з 9:00 до 17:00. Перехід на семиденний робочий тиждень зумовлений високим попитом на послуги закладу серед жителів громади.
Які відходи можна безкоштовно здати в Центр
У МЦУВ приймають понад десять різних категорій відходів та вторинної сировини для їхнього подальшого перероблення або безпечної утилізації. Зокрема, сюди можна щоденно привозити:
Майже 9 тисяч відвідувачів: результати роботи в цифрах
Екологічна ініціатива довела свою затребуваність. З моменту відкриття Муніципального центру управління відходами у липні минулого року його послугами скористалися вже 8 825 вінничан.
За цей час на майданчику вдалося зібрати та відправити на подальші етапи поводження з відходами вражаючі обсяги сміття:
* Понад 474 кг батарейок;
* 1 100 кг вторинного скла;
* Майже 1 тонну паперу;
* 833 кг ПЕТ-пляшок;
* Більше 417 кубометрів будівельних відходів;
* 476 кубометрів відходів зелених насаджень.
“Адміністрація закладу щиро дякує усім мешканцям міста за відповідальну та екологічно свідому позицію, яка допомагає зменшувати навантаження на міське сміттєзвалище та зберігати чистим довкілля Вінницької громади”, – зазначили в повідомленні.








