На сайті Вінницької обласної ради опублікували розпорядження голови від 24 жовтня «Про керівника комунального некомерційного підприємства «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради». Замість Володимира Шамрая, виконуючим обов’язки директора центру стала Ганна Слободянюк.
У Вінницькій обласній раді зазначають, що враховуючи заяви Володимира Шамрая звільнили та Ганну Слободянюк призначили згідно з заявами та клопотання управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.