Другий родинний фестиваль “Ветеран-кухар з нуля” відбудеться у Центральному парку ім. Леонтовича у Вінниці. Захід пройде у цю суботу, другого грудня, на площі Водограй з 11:00 до 19:00.
Організатори заходу, вказують, що основною метою цього благодійного заходу є соціальна адаптація та підтримка ветеранів та їх сімей, а також надання допомоги захисникам, які стоять на фронті захищати Україну.
В рамках фестивалю планується провести різноманітні майстер-класи, конкурси між командами ветеранів, дегустацію страв, які вони приготують. Основними учасниками події будуть ветерани та їх родини, які взяли участь у приготуванні страв разом із волонтерами. Навчати їх та надавати допомогу в цьому будуть військові шеф-кухарі.
Програма заходу:
- 11:00 – офіційне відкриття фестивалю, початок приготування страв
- 11:30 – 14:30 – концертна програма, аукціон, розіграш лотереї
- 13:00 – представлення страв
- 13:30 – 17:30 – частування стравами
- 17:00 – підрахунок коштів, визначення переможця, вручення призів
- 19:00 – закриття фестивалю
Поки команди кухарів будуть готувати страви для відвідувачів, на площі відбуватиметься концертна програма за участю ансамблів танцю, співаків та музичних колективів.