В Станіславчицькій ЗОШ І – ІІІ ступенів Жмеринського району відбулася ярмарка-продаж «Свою Україну любіть, і вічні ви будете з нею» в підтримку воїнів АТО.
Школярі власноруч випікали солодощі, готували канапки з салом, виготовляли м’які іграшки, вироби з бісеру та глини, демонстрували вишиванки, співали, декламували, малювали боді-арт.
У результаті ярмарку було зібрано кошти в сумі 3665 гривень, які, за рішенням школярів, будуть надані воїнам, що захищають незалежність України на Сході та перебувають на лікуванні у Вінницькому госпіталі.
На захід були запрошені батьки школярів та громадськість села.